A0  A+  A-    
 STRONA GŁÓWNA BIP » Jednostki Organizacyjne » Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie » Inne informacje
Menu:
Gmina
Rada Gminy
Wójt
Sołectwa
Urząd Gminy
Jednostki Organizacyjne
Skrzynka podawcza ePUAP
Praca w Urzędzie
Majątek Gminy
Budżet
Ewidencja działalności gosp.
Oświadczenia majątkowe
Przetargi / Konkursy
Rewitalizacja Gminy Piątnica
Informacje o środowisku
Gospodarka odpadami
Kierunki rozwoju gminy
Środki pomocowe
Protokoły kontroli
Bieżące informacje
Podatki i opłaty lokalne
Strategie, programy, informacje
Wybory i referenda
Druki do pobrania
Kontakt
Instrukcja obsługi
Informacja nieudostępniona
Wybory ławników
Instytucje kultury
Informacja o plikach cookie
Skargi, wnioski, petycje
Ochrona Danych Osobowych
Prawo miejscowe
Jak załatwić sprawę
Redaktorzy strony
Statystyka odwiedzin
Statystyka czytalności
Wyszukaj urzędnika
Rejestr zmian
Mapa serwisu
Wyszukiwarka


»Wyszukiwanie zaawansowane
Archiwalne menu:
Ostatnie 10 wiadomości:
» Zarządzenie Nr 29.2018 w sprawie nabycia przez Gminę Piątnica nieruchomości stanowiącej własność osoby fizycznej
» Projekty uchwał na XL sesję Rady Gminy
» Ogłoszenie o zamówieniu na roboty budowlane 'Remont odcinka ulicy Cmentarnej w miejscowości Piątnica Poduchowna'
» Ogłoszenie o zamówieniu na roboty budowlane 'Remont budynku wielofunkcyjnego w Rakowie-Boginiach'
» Zarządzenie Nr 28.2018 w sprawie zmian w budżecie Gminy
» Zarządzenie Nr 27.2018 w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego na sfinansowanie planowanego deficytu oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek
» Zarządzenie Nr 26.2018 w sprawie nabycia przez Gminę Piątnica nieruchomości stanowiącej własność osób fizycznych
» Ogłoszenie o zamówieniu na 'Budowę oczyszczalni ścieków dla budynków użyteczności publicznej w Jeziorku gmina Piątnica metodą zaprojektuj i wybuduj'
» Badanie wody z wodociągu Jeziorko (próba wody pobranej dnia 6.03.2018 r.)
» Informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze naczelnika w Wydziale Gospodarki Przestrzennej i Terenowej
Ilość wiadomości z działu 'Inne informacje': 1
Inne informacje


Ważniejsze osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w Dobrzyjałowie
w roku szkolnym 2002/2003



Zawody centralne - Czwartki Lekkoatletyczne w Warszawie

  • VI miejsce ucznia kl.IV, Grzegorza Konopki w biegu na 300 m - 48,88s
  • udział ucz. kl. IV Cezarego Matejkowskiego,


Zawody wojewódzkie

  • II miejsce w tenisie drużynowym chłopców,
  • IX miejsce Łukasza Lipińskiego w tenisie stołowym,
  • III miejsce w biegach przełajowych - Grzegorz Konopka
  • udział w konkursie recytatorskim - Józef Zając,
  • udział indywidualny w tenisie stołowym: Karolina Bartczak, Maciej Sowa, Łukasz Lipiński, Daniel Mroczkowski


Zawody powiatowe:

  • I miejsce w tenisie stołowym: Łukasz lipiński, Karolina Bartczak, Maciej Sowa,
  • II miejsce w tenisie stołowym: Patrycja Lipińska, Daniel Mroczkowski,
  • III miejsce w piłce nożnej kl. IV,
  • II miejsce w pchnięciu kulą - Łukasz Lipiński



Rok szkolny 2003/2004


Zawody wojewódzkie:

  • III miejsce w tenisie drużynowym chłopców,
  • V miejsce w tenisie drużynowym dziewcząt
  • VII miejsce szkoły w podsumowaniu tenisa stołowego o Puchar Kontaktów,
  • III miejsce indywidualnie w biegach przełajowych kl. V w Turośli - Grzegorz Konopka, VIII miejsce szkoły wśród chłopców.
  • IV miejsce w tenisie stołowym LZS - Kamil Gołębiewski


Półfinały wojewódzkie:

  • I miejsce w biegach przełajowych - Grzegorz Konopka,
  • II miejsce drużynowo w tenisie stołowym chłopców,
  • II miejsce drużynowo w tenisie stołowym dziewcząt,
  • II miejsce w tenisie stołowym o Puchar Kontaktów - Marek Wiśniewski,
  • II miejsce w tenisie stołowym o Puchar Kontaktów - Kamil Gołębiewski,
  • III miejsce w tenisie stołowym o Puchar Kontaktów - Karol Rybierński,
  • I miejsce drużynowo chłopcy w tenisie stołowym o PUCHAR KONTAKTÓW


Zawody powiatowe:

  • I miejsce chłopców w szachach,
  • I miejsce w tenisie stołowym - Joanna Konopka,
  • I miejsce w tenisie stołowym - Sylwester Wszeborowski,
  • I miejsce w tenisie stołowym - Kamil Gołębiewski,
  • II miejsce w tenisie stołowym - Karol Rybieński,
  • II miejsce w tenisie stołowym - Marek Wiśniewski
  • II miejsce w tenisie stołowym - Ewa Kopczewska
  • I miejsce dziewcząt w tenisie stołowym,
  • I miejsce chłopców w tenisie stołowym,
  • I miejsce chłopców w sztafetowych biegach przełajowych ,
  • I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych - Grzegorz Konopka,
  • II miejsce w indywidualnych biegach przełajowych - Paweł Kołakowski
  • III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych - Paweł Męczkowski,
  • II miejsce chłopców w indywidualnych biegach przełajowych
  • II miejsce w biegu na 600 m - Grzegorz Konopka,
  • III miejsce w biegu na 200 m - Cezary Matejkowski


Zawody organizowane przez LZS:

  • I miejsce w biegach przełajowych - Grzegorz Konopka,
  • II miejsce w biegach przełajowych - Paweł Kołakowski,
  • III miejsce w biegach przełajowych - Marek Waśkiewicz,
  • I miejsce w tenisie stołowym - Kamil Gołębiewski,
  • II miejsce w tenisie stołowym - Maciej Sowa,
  • III miejsce w tenisie stołowym - Karol Rybieński


Konkursy recytatorskie:

  • II miejsce w Gminnym Konkursie POEZJI PATRIOTYCZNEJ - Beata Cwalina,
  • I miejsce w Gminnym Konkursie BAJE, BAJKI, BAJECZKI - Józef Zając i Jolanta Pogroszewska,
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie BAJE, BAJKI, BAJECZKI - Józef Zając (awans po raz czwarty do konkursu wojewódzkiego),
  • IV miejsce w Powiatowym Konkursie BAJE, BAJKI, BAJECZKI - Jolanta Pogroszewska,
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim OJCZYZNA W POEZJI - Józef Zając;
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim OJCZYZNA W POEZJI - Piotr Włodkowski.



Informacje udostępnił: Andrzej Milewski


Data wprowadzenia: 2004-05-14 1033
Data upublicznienia:
Art. czytany: 5279 razy

Drukowanie dokumentuWiadomość wprowadził: Konrad Majkowski
» Pokaż rejestr zmian dla danej wiadomości
» Przełącz na wiadomości archiwalne
Podkategoria:
Informacje ogólne
Podstawy prawne działania
Statut Szkoły Podstawowej w Dobrzyjałowie
Organy i osoby sprawujące funkcje i ich kompetencje
Majątek
Protokoły kontroli i ich wyniki
Inne informacje
Ostat. 10 wiadomości:

»
Inne informacje

Urząd Gminy Piątnica, ul. Stawiskowska 53, 18-421 Piątnica Poduchowna
tel. 86 216-24-76; 86 216-64-96; 86 215-21-13; fax 86 218-24-56
e-mail: ugpiatnica@gminapiatnica.pl
Redaktor strony: Konrad Majkowski


Serwis korzysta z plików Cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.


Ta strona jest archiwalną stroną BIP, aktualna znajduje się pod adresem: bip.gminapiatnica.pl